Користь житнього солоду.

Друзі, чи знайомі ви з солодом та його корисними властивостями?

Колись давно, коли ще хліб не перевели в ряд соціального продукту,  та шанували його, як основу харчування - до нього часто додавали корисні інгредієнти, додатково збагачуючи корисними властивостями.

В нашій пекарні ми повертаємо ці корисні традиції.

Отож, солод - це продукт ферментації зерна (жито, пшениця, ячмінь). Поговоримо сьогодні про ферментований житній солод.

Солод володіє рядом корисних властивостей. Він має високу поживну цінність, багатий вітамінами, ферментами, кальцієм, фосфором, селеном, марганцем, вітаміном Е і магнієм. Він є  природнім імуномодулятором, успішно справляється з ознаками анемії, нервового і фізичного виснаження, має загальнозміцнюючу та відновлювальну дію на організм. Корисний також при цукровому діабеті.

Цінність житнього солоду полягає ще й у високому вмісті білка з повним набором 8-ми незамінних амінокислот, в тому числі лізину, треоніну і валіну, які стимулюють ріст м'язової тканини у спортсменів.

Регулярне вживання в їжу житнього солоду нормалізує кислотно-лужний баланс в шлунково-кишковому тракті і покращує травлення, сприяє найбільш ефективному засвоюванню вуглеводів і посиленню процесу всмоктування поживних речовин в кишківнику. Житній солод є відмінним живильним середовищем для корисної бактеріальної флори кишківника.

Тому солод ми додаємо у кілька різних варіантів наших хлібчиків:

Пшеничний хліб "ДАР" - пшеничне цільнозернове борошно, солод, кероб та сушена слива - неповторний смак, нема з чим зрівняти, треба просто куштувати

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good